Arnavutköy Arçelik Kombi Servisi

Arnavutköy Arçelik Kombi Servisi olarak İstanbul ‘da faaliyet gösteren firmamız Arçelik marka kombi ürünlerinize başta Arnavutköy olmak üzere tüm 

Avrupa Yakası bölgesinde kombi bakım ve kombi onarım hizmeti vermektedir.

 Arçelik Kombi Servisi olarak kombi ürünleriniz tüm bakım, onarım ve yedek parça teminatı işlemlerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Arçelik marka Kombi ürünlerinizin servis ve bakım işlemleri için çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak kombi servisi ekiplerimizi çağırabilirsiniz.

Kombi-servisi-klima-servisi-arıza-bakım

PROFOSYONEL SERVİS

Alanında eğitimli, profesyonel ve yetkinlik belgesine sahip teknisyen ekibimiz ile hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.​​

istanbul-kombi-klima-servisi

ORJİNAL YEDEK PARÇA

Alanında eğitimli, profesyonel ve yetkinlik belgesine sahip teknisyen ekibimiz ile hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.​

Kombi-servisi-klima-servisi-arıza-bakım

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Alanında eğitimli, profesyonel ve yetkinlik belgesine sahip teknisyen ekibimiz ile hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.​

Kurumsal Garanti

Arnavutköy Arçelik Kombi Servisi olarak alanında yetkinlik belgesine sahip uzman kadromuz ile sizlere servis ve hizmet getirmekteyiz. 

En büyük anlayışımız müşteri memnuniyeti. Güler yüzlü personelimiz ile 7/24 kaliteli, uygun ve profesyonel servis hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vermiş olduğumuz servis hizmetine Arçelik Kombi Servisi olarak 1 yıllık kurumsal garanti güvencesi sağlamaktayız.

20 yıllık hizmet ve edinmiş olduğumuz tecrübe ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyduk. Aynı anlayış ile Arçelik Kombi Servisi olarak evinizin servisi olmaya devam edeceğiz.

Hizmet Anlayışı

Arnavutköy Arçelik Kombi Servisi olarak 20 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmet, edindiğimiz tecrübe ile sizlere servis vermekteyiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti, bu anlayış doğrultusunda 7/24 uygun fiyat tarifesi ile çözüm ortağınız olmak, vermiş olduğumuz servis hizmetini 1 yıl garanti altında tutmak asıl görevimizdir.

Acil Kombi Servisi

Arnavutköy Arçelik Kombi Servisi olarak 7/24 hizmet veren nöbetçi ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize destek sağlıyoruz. Firmamızın prensibi olan müşteri memnuniyetini sağlamak için sizlere yıllardır kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Arnavutköy Arçelik Kombi Servisi olarak ısıtma ve soğutma teknolojilerinde 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti diyerek çıktığımız kurumsal yolculukta ilkelerimizden ödün vermeden çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyduk. Aynı anlayış ile Arçelik Kombi Servisi olarak profesyonel teknisyen ekibimiz ile sizlere aynı kalitede hizmet vermeye devam edeceğiz bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

kombi-klima-servisi-istanbul

Müşterilerimizin Görüşleri

Bir çok kere farklı servislerle iletişime geçmeme rağmen kombimin arızası düzeltilemedi. Sorunun kaynağını ve yapılan işlemleri detaylıca anlatan ve sorunu tamamen çözen personelinize ve kurumunuza çok teşekkür ederim.
azra-çetinka-yorum
Azra Çetinkaya
Muhasebeci
İlginiz için çok teşekkür ederim. Ekibinizdeki gençler hemen geldiler ve yardımcı oldular. Çok ilgilendiler sorunu kısa sürede çözüp herşeyi detalıca anlattılar servis çalışanlarınıza da ayrıca teşekkür ederim.
sevim-aygün-yorum
Sevim Aygün
Satış Temsilci
Servis talebime aynı gün içerisinde geri dönüş sağlanması, personelin anlayışlı, kibar ve yaptığı işlemleri detaylıca anlatıyor olması beni mutlu etti. İlginiz için teşekkürler.
okan-şahin
Okan Şahin
Danışman
Ekibinize vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederim. Ayrıca fiyatlarınızın uygun olması sadece verdiğiniz hizmetin karşılığını talep etmeniz ve bu işlemi 1 yıl garanti altına almanız çok profesyonel bir davranış. Hizmetleriniz devamını dilerim.
alya-koç-yorum
Alya Koç
İnsan Kaynakları Uzmanı

UZMANA DANIŞIN!

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN