Klima Arıza

avrasya-kombi-klima-servisi-istanbul-kombi-klima-servisi

Doğru Klima Nasıl Kullanılmalı ?

Klima, özellikle sıcak yaz aylarında kullandığımız yaşam konforumuzu arttıran cihazlardır. Artan nem oranıyla birlikte, ev ve iş yerlerinde klimayla serinlemek tek çare gibi görülmektedir. Peki klimamızı ne kadar doğru kullanıyoruz ? 

Klima kullanırken yaptığımız yanlışlar nelerdir ?  Hem konfor hem de enerji verimliliği açısından, doğru klima kullanımı nasıl olmalı ? Avrasya kombi klima servisi olarak kullanım önerilerimizi aşağıda ki yazımızda maddeler halinde sunduk.  

Doğru klima kullanımının enerji tasarrufu sağlamasının yanı sıra yaşam kalitemizi de arttırdığını unutmamalıyız. Klima kullanımlarında yaptığımız en büyük yanlış sıcak havalarda klimalarımızın derecesini en düşük ayara getirmektir. 

Düşük ayarda kullanılan cihazların yüksek enerji harcamalarının yanı sıra cihazlarda fazla yüklenmeye bağlı arızalar meydana gelebileceğini unutmayınız. Avrasya kombi klima servisi, sıcak yaz aylarında klimaların derecesini 23-26 arasında olmasını önermektedir. 

KLİMA ARIZA

Klima arıza’sının bir çok sebebi olduğu bilinmektedir.Arızaların özellikle sıcak yaz aylarında cihazların yoğun bir şekilde çalışmasından ötürü karşımıza çıktığı gözlemlenmektedir.

Klima arızalarında kullanıcıların müdahale edeceği durumlar olduğu gibi bilinçsiz yapılan müdahalelerin klimanıza daha çok hasar vereceğini unutmayalım.

 

Arızaya düşen ve çalışmayan klimalarda yapılması gereken işlemler klimanızın elektrik bağlantısını, kumandanızın çalışır durumda olması ve dış ünitenin devreye girip girmediğini kontrol etmelisiniz.

Kontrolleri gerçekleştirdikten sonra cihazına reset atarak test edebilirsiniz. Klima arızası ortadan kalktığı taktirde klimanızı gözlemlemeyi unutmayalım.

 

Klima arıza, devamı durumunda profesyonel destek almalısınız. İletişime geçtiğiniz teknik destek ekipleri sizi bilgilendirerek çözüm sağlayacaklardır.

klima-arıza-bakım

Uygun Fiyat

Önceliğimiz müşteri kazanmak !

Uygun fiyat tarifesi ile kaliteden ödün vermeden hizmet etmeye devam ediyoruz 

1 Yıl Garanti

Müşterilerimize değer veriyoruz !

Yaptığımız işe olan güvenimizi ve müşterilerimize verdiğimiz değeri 1 Yıl garanti ile belgeliyoruz.

7/24 Hizmet

Hizmete sınır koymuyoruz !

Memnuniyetiniz bizim için önemli. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olabilmek için 7/24 hizmet veriyoruz.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Avrasya Klima Arıza Servisi olarak 7/24 hizmet veren nöbetçi ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize destek sağlıyoruz. Firmamızın prensibi olan müşteri memnuniyetini sağlamak için sizlere yıllardır kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

PROFOSYONEL SERVİS

Alanında eğitimli, profesyonel ve yetkinlik belgesine sahip teknisyen ekibimiz ile hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

ORJİNAL YEDEK PARÇA

Değişimi sağlanan tüm parçalar orijinal olup ambalajı müşterinin yanında açılmaktadır. Kullanılmış olan ürünler 1 Yıl garanti ile belgelendirilmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kurumsallığımızın en büyük önceliği müşteri memnuniyetidir. Verdiğimiz hizmetin önemini biliyor ve uygun fiyatlarla 1 Yıl garantili servis hizmeti sağlıyoruz.

Bizi Hemen Arayın!

Kaliteli hizmet, hızlı servis ve uygun fiyat anlayışı ile hizmetinizdeyiz.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN