PETEK SERVİSİ

PETEK SERVİSİ

Uygun Ödeme Koşulları

Önceliğimiz müşteri kazanmak !Uygun fiyat tarifesi ile kaliteden ödün vermeden hizmet etmeye devam ediyoruz

7/24 PETEK TEMİZLEME

Hizmete sınır koymuyoruz !Memnuniyetiniz bizim için önemli. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olabilmek için 7/24 hizmet veriyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimize değer veriyoruz !Yaptığımız işe olan güvenimizi ve müşterilerimize verdiğimiz değeri 1 Yıl garanti ile belgeliyoruz.

avrasya-kombi-klima-servisi-petek-temizliği- servis

PETEK TEMİZLEME

Petek Temizleme işleminin önemi ve faydaları nelerdir ? Petek Temizleme işlemi ne zaman yaptırılmalı ?

Petekler merkezi ısıtma sistemlerinde sıcak su dolaştırılarak ısıtmanın sağlandığı radyatör panellerdir. 

Sürekli devirdaim halinde çalışan sistem bir süre sonra peteklerin iç kısımında kireçlenme ve paslanmalara yol açmaktadır. Bu durum bir süre sonra peteklerinizin alt kısımlarında soğumalara neden olmaktadır. 

Bu durumun önüne geçmek adına her yıl düzenli olarak petek temizliği yaptımanız gerektiğini unutmayanız. 

Doğalgaz Petek bakımı uzman ekipler tarafından cihazlar yardımı ile ilaçlanarak yapılamaktadır. Periyodik olarak yıllık Doğalgaz petek bakımı yaptırmanız sıcaklık veriminizi arttıracağı gibi kombilerinizinde daha sağlıklı çalışmasını sağlayacaktır. Daha huzurlu bir kış geçirebilmeniz için petek temizliğinizi yaptırmayı unutmayınız.

Petek Ve Tesisat Bakımı Nasıl Yapılır ?

Doğalgaz Petek bakımı her yıl yaptırmamız gereken bir bakımdır. Doğalgaz Petek bakımı yaptırmadan önce evde sizlerinde yapabileceği petek bakımları olduğunu unutmayınız. Her üç ayda bir peteklerinizin suyunu boşaltarak içerisinde biriken tortuları dışarı atabilirsiniz. Kombinizin devidaim sırasında peteklerden gelen suyu içerisinde bulunan tortulardan arıtmak için kombinizin alt kısımında bulunan tesisat filtresini temizleyebilirsiniz. Doğalgaz Petek bakımı cihazlar ve ilaçlı yapıldığından profesyonel destek almanız gerekecektir. Size en yakın servis ile irtibata geçerek petek temizliği hakkında bilgi alarak destek isteyebilirsiniz. Doğalgaz Petek bakımı profesyonel ekip tarafından cihaz yardımı ile peteklerin içerisinde oluşan kireç ve pas tortularını ilaçlayarak temizlemektedirler. Doğalgaz Petek bakımının kombi ve peteklerinize hiç bir zarar vermediği gibi daha sağlıklı çalışması için gerçekleştirilen işlemlerdir.

PETEK TEMİZLEMEDE %30 VARAN İNDİRİM

Petek temizliğinizi yaptırın kışı soğukta geçirmeyin.Yüksek faturalara SON!
şok fırsat

Petek Bakımı Ne zaman Yapılır ?

Petek temizliği öncelikle kullanıcılar tarafından yapılması gereken bi işlemdir. Her 3 ayda bir peteklerinizin suyunu boşaltarak yenilemeniz gerekmektedir. Ayrıca kombi cihazınızın altında bulunan tesisat filtesinide temizlemeyi unutmamalıyız. Petek bakımı her yıl periyodik olarak yaptırılması uzmanlar tarafından önerilen bir işlemdir. Uygun fiyatlar alarak yaptırabileceğiniz işlem yanı sıra kombi  bakımınıda kapsadığını unutmayınız. Her yıl kombi bakımı ve petek temizliğinizi yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Petek Temizleme Yaptırmazsak Ne olur ?

  • Peteklerin alt bölümlerinde soğuma meydana gelebilir.
  • Peteklerde oluşan tortular tesisata ve kombinize zarar verebilir
  • Son petekte tamamen soğuma meydana gelebilir.
  • Kombinizde, sürekli kirlenmeden dolayı arızalar meydana gelebilir
  • Kombi filtresinde sürekli tıkanma meydana gelir

BİZ SİZİ ARAYALIM!    Call Now ButtonHEMEN ARAYIN