Klima Montajı

klima-arıza-bakım

KLİMA MONTAJI

Klima Montajı, hatalı yapılması durumunda klimanın çalışma verimi ve ömrü ile direkt alakalı olup klima montaj işlemini gerçekleştiren servislerin sorumluluğu altındadır. Klimanızın hava akışına engel olmayacak, çevreye ve size zarar vermeyecek, performansını düşürmeyecek ve klimanızdan %100 verim almanızı sağlayacak klima montajı hizmetimiz sayesinde bu endişenizi gideriyoruz.

Klima montajı ekiplerimizle konutlarınıza ve iş yerlerinize gelerek mekanın özelliklerine göre montaj yerini tespit ediyor, ortaya çıkabilecek problemler için tedbir alıyor ve bu sayede yaşam alanlarınızın avantajlı bir şekilde iklimlendirilmesini sağlıyoruz. Çevreye dost ve güvenliğinizi koruyan sorunsuz klima montaj hizmetleri veriyoruz.

20 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörü deneyimimiz alanında uzman teknisyen kadromuz ile İstanbulun tüm ilçelerinde servis ağımız ile aynı gün klima montajı hizmeti vererek mekanlarınız için en verimli iklimlendirmeyi sağlıyoruz.

Avrasya Klima Montajı Servisi olarak profesyonel ekiplerimizle birlikte İstanbulun tüm ilçelerinde 7/24 kesintisiz  ve 1 Yıl garantili servis verdiğimizi unutmayınız. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti, kurumsal kimliğimizden ödün vermeden sizlere en kaliteli hizmeti getirmeye devam edeceğiz.

Uygun Fiyat

Önceliğimiz müşteri kazanmak !

Uygun fiyat tarifesi ile kaliteden ödün vermeden hizmet etmeye devam ediyoruz 

1 Yıl Garanti

Müşterilerimize değer veriyoruz !

Yaptığımız işe olan güvenimizi ve müşterilerimize verdiğimiz değeri 1 Yıl garanti ile belgeliyoruz.

7/24 Hizmet

Hizmete sınır koymuyoruz !

Memnuniyetiniz bizim için önemli. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olabilmek için 7/24 hizmet veriyoruz.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Avrasya Klima Montaj Servisi olarak 7/24 hizmet veren nöbetçi ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize destek sağlıyoruz. Firmamızın prensibi olan müşteri memnuniyetini sağlamak için sizlere yıllardır kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

PROFOSYONEL SERVİS

Alanında eğitimli, profesyonel ve yetkinlik belgesine sahip teknisyen ekibimiz ile hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

ORJİNAL YEDEK PARÇA

Değişimi sağlanan tüm parçalar orijinal olup ambalajı müşterinin yanında açılmaktadır. Kullanılmış olan ürünler 1 Yıl garanti ile belgelendirilmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kurumsallığımızın en büyük önceliği müşteri memnuniyetidir. Verdiğimiz hizmetin önemini biliyor ve uygun fiyatlarla 1 Yıl garantili servis hizmeti sağlıyoruz.

Bizi Hemen Arayın!

Kaliteli hizmet, hızlı servis ve uygun fiyat anlayışı ile hizmetinizdeyiz.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN