Kombi Arıza

TERCİHİNİZİ BİZDEN YANA KULLANIN

GÜVENİLİR VE KALİTELİ HİZMETİN FARKINI YAŞAYIN!

Uygun Fiyat

Önceliğimiz müşteri kazanmak !

Uygun fiyat tarifesi ile kaliteden ödün vermeden hizmet etmeye devam ediyoruz 

1 Yıl Garanti

Müşterilerimize değer veriyoruz !

Yaptığımız işe olan güvenimizi ve müşterilerimize verdiğimiz değeri 1 Yıl garanti ile belgeliyoruz.

7/24 Hizmet

Hizmete sınır koymuyoruz !

Memnuniyetiniz bizim için önemli. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olabilmek için 7/24 hizmet veriyoruz.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Avrasya Kombi Servisi olarak 7/24 hizmet veren nöbetçi ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize destek sağlıyoruz. Firmamızın prensibi olan müşteri memnuniyetini sağlamak için sizlere yıllardır kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

PROFESYONEL SERVİS

Alanında eğitimli, profesyonel ve yetkinlik belgesine sahip teknisyen ekibimiz ile hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

ORJİNAL YEDEK PARÇA

Değişimi sağlanan tüm parçalar orijinal olup ambalajı müşterinin yanında açılmaktadır. Kullanılmış olan ürünler 1 Yıl garanti ile belgelendirilmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kurumsallığımızın en büyük önceliği müşteri memnuniyetidir. Verdiğimiz hizmetin önemini biliyor ve uygun fiyatlarla 1 Yıl garantili servis hizmeti sağlıyoruz.

avrasya-Kombi-servisi-klima-servisi-arıza-bakım

KOMBİ ARIZA

Kombi arıza’sı bir çok sebebi olduğu bilinmektedir. Kombi Arızası özellikle kış aylarında cihazların yoğun bir şekilde çalışmasından ötürü karşımıza çıktığı gözlemlenmektedir.

Kombi arıza’larında kullanıcıların müdahale edeceği durumlar olduğu gibi bilinçsiz yapılan müdahalelerin kombinize daha çok hasar vereceğini unutmayalım.

 

Arızaya düşen ve çalışmayan kombilerde yapılması gereken işlemler kombinizin elektrik bağlantısını, gaz vanalarının açık olup olmadığını ve su basıncını kontrol etmelisiniz.

Kontrolleri gerçekleştirdikten sonra cihazına reset atarak test edebilirsiniz. Kombi arıza ortadan kalktığı taktirde kombinizi gözlemlemeyi unutmayalım.

 

Kombi arıza, devamı durumunda profesyonel destek almalısınız. Kombi tamir servisini arayarak kombi tamir hakkında bilgi ve destek almalısınız. Kombi tamir işlemi profesyonel kişiler tarafından yapılması çok önemlidir. Size en yakın Kombi tamir servisini veya kombi arıza servisini arayarak servis oluşturabilirsiniz.  İletişime geçtiğiniz kombi arıza servisi veya kombi tamir servisi  ekipleri sizi bilgilendirerek çözüm sağlayacaklardır.

Kombi Nasıl Kullanılmalı ?

Kombilerimiz kış aylarında ısınma ihtiyacımızı karşılamak adına en çok kullandığımız cihazlardır.

 Kış aylarının yanı sıra sıcak su ihtiyacını karşılamak için de kullandığımız kombilerimiz aktif olarak tüm yıl boyunca çalışabilmektedir. Yaşam kalitemizi arttıran bizlere konfor sağlayan cihazlarımız sürekli devirdaim halinde olduğu için bazen arızaya düşebilmektedir

Peki bu durumun önüne geçebilmek mümkün mü ?

 Kombilerimiz sürekli çalıştığı için su basıncında düşme veya yükselme gibi kontrol edilmesi mümkün durumlar yaşanabilmektedir. Avrasya kombi servisi  olarak önerimiz, kullanıcıların kombilerin su basıncını takip etmeleri olası arızaların önüne geçebilmektedir. Yıllık periyodik kombi bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırmak bir çok arızanın önüne geçtiği gibi kombinizin ömrünü de uzatmaktadır.

Cihazların içinde sürekli çalışmaya bağlı olarak oluşan kirlilik ve tozlanma bakımlar yapılmadığı taktirde kombi içerisinde ki elektronik kart ve diğer tüm parçalara zarar vermektedir. 

Kombi bakımı profesyonel kombi servisi tarafından ilaçlama yapılarak gerçekleştirilmektedir. 

avrasya-kombi-klima-servisi-istanbul-kombi-servisi-arıza-bakım

Kombim Sıcak Su Vermiyor!!

Evinizdeki kombinizde kombi sıcak su vermiyor, kombi banyodaki suyu ısıtmıyor, kombi sıcak su sorunu, kombi banyo suyunu çok ısıtıyor, kombi düzenli sıcak su vermiyor, gibi sorunlar yaşıyorsanız bu yazımız tam siz değerli okuyucularımız için..

Şunu unutmayın ki yaşadığınız her sorunun mutlaka bir sebebi vardır. Hayatımız, tüm yaşamımız boyunca neden-sonuç döngüsü içerisinde devam ediyor.

Genellikle biz Türk milleti olarak kendi sağlığımızda dahil olmak üzere herhangi bir sorunla karşılaşmadan ne hastaneye gideriz nede yaşamımıza dikkat ederiz. Sanırım bu sebepten kullandığımız cihazlarımızda da herhangi sorun teşkil etmeden servis ve bakım yüzü görmemesinin sebebi bu alışkanlığımızdan dolayı.

Her şeyi son ana bırakmayı seven bir millet olarak bazen ekonomik sebeplerden bazen ihmalkarlıktan evimizdeki kombimiz  ve peteklerimizin bakımlarını da ihmal edebiliyoruz. Yaşanabilecek sorunları öngörmemiz mümkün olmaya bilir ama önüne geçebilme şansımızın olduğunu unutmamalıyız. Peki neden Kombi sıcak su vermiyor, Kombi düzenli sıcak su vermiyor, Kombi sıcak su sorunu, Kombi banyodaki suyu ısıtmıyor veya kombi banyo suyunu çok ısıtıyor gibi sorunlar yaşıyoruz.

 

Kombi sıcak su arızası sebebleri

 • Kombinizin sıcak su sensorü bozulmuş olabilir.
 • Akış türbünü ve ya akış şalterinde bir sorun meydana gelmiş olabilir
 • 3 yollu vanada v yahut kombinizin beyni olan kombi anakartında bir arıza meydana gelmiş olabilir.

Eğer kombiniz yukarıda bahsetmiş olduğum sebeblerden dolayı  sıcak su vermiyorsa sizlerin yapacağımızı pek birşey yokdur.Kombinize daha fazla zarar vermeden uzman kişilerden yardım almalı yada kombi servisini aramalısınız.

NOT:

Kombinizden sıcak su gelmiyorsa arızalı olup olmadığını anlamak için önce cihazı kış modunda çalıştırınız.Kış modu çalışıyorsa ve hala kombiniz banyo suyunu ısıtmıyorsa veya kombiniz sıcak su vermiyorsa sıcak su veren baglantı elemanlarında sorun vardır.Ama kombiniz hiç ısınıyorsa o zaman genel bir arızanız vardır.

Kombi sıcak su arızasında siz neler yapabilirsiniz?

 • Öncelikli olarak elektirik şalterini kontrol edin.
 • Kombinizin su basınç göstergesini bakın su azalmışmı?
 • Gaz vanası ve anagaz vanasının açık olup olmadığını kontrol edin.
 • Kombinizi arıza sinyali veeriyorsa kombinize reset atmayı deneyin.
 • Sıcak su derecesinin düşük olup olmaığına bakın.
 • Cihazınızda yaz kış modu ayırıma varsa hangi moddda olduğunu kontrol edin.
 • Kombinizdeki su giriş vanasının kapalı olup olmadığını kontrol edin.

Tüm bu madderi kontrol ettiğiniz halde kombinizden sıcak su gelmiyorsa,kombiniz bazen sıcak su veriyorsa,kombiniz musluk suyunu ısıtmıyorsa veya kombiniz banyo suyunu ısıtmıyorsa 0216 630 00 03 – 0216 621 00 77 nolu telefonlardan yardım alabilirsiniz.

Kombim suyu ısımıtmıyor!

 • Kombinizin derecesinin yüksek veya düşük ayarda olması 
 • Sıcak su musluğunu sonuna kadar açıp sıcak su almaya çalışmak 

 

Yukarıda bahsettiğimiz durumlarda bu gibi sorunlarla karşılaşabiliriniz.

Kombiniz bazen sıcak su vermiyor

Kombi banyo suyunu ısıtmıyor 

Kombi banyo suyunu çok ısıtyor.

Mutfakdan sıcak su akıyor banyondan akmıyor

 

Müşterilerimizin yaşadığı diğer sorunlar

 • Kombi F4 Arızası
 • Kombi Eşanjör Arızası
 • Kombi F1 Arızası
 • Kombi Ateşleme Arızası
 • Kombi Sıcak Su Arızası
 • Prosestat Hatası

 

Kombi F4 Arızası

Kombi F4 Hatası sıklıkla karşılaştığımız kombi arızalarının başında gelmektedir. Kombi F4 arızası kombilerde marka ve modellere göre farklılık gösterebilmektedir. Kombi F4 Hatası genellikle ateşleme sorununun olduğunu göstermektedir. Kombi F4 Arızası verdiği zaman cihaza reset atmanız gerekmektedir. Sorun düzelmediği takdirde Kombi Tamir Servisini Aramanız gerekmektedir.

Kombi Eşanjör Arızası

Kombi Eşanjör Arızası bir çok sebepten yaşanabilmektedir. Cihaz içerisinde ki suyun ısınmasını sağlayan parça Kombilerimizin en önemli parçalarından biridir. Kombi Eşanjör Arızası kullanıma bağlı olarak içerisinde oluşan kireç ve çamurlaşmadan dolayı ve yüksek ısıya maruz kalmasından dolayı delinebilmektedir. Kombi Eşanjör arızası durumunda Profesyonel destek almanız size en yakın Kombi Arıza Servisini Aramalısınız.

Kombi F1 Arızası

Kombi F1 Arızası birçok marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. Kombi Cahazınız da Kombi F1 Arızası ile karşılaştığınızda cihazınıza reset atarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Kombi F1 Hatası devamı halinde Kombi servisini arayarak cihazınızın marka ve modelini belirterek destek almalısınız.

Kombi Ateşleme Arızası

Kombi Ateşleme Arızası ile karşılaştığınız zaman servis aramadan önce yapmanız gereken işlemler mevcuttur. Kombi Ateşleme Arızası ile karşılaştığınız zaman öncelikle kombi cihazınıza elektirik gelip gelmediğini kontrol etmelisin cihazınızda elektrik var ise gaz vanalarını kontrol etmelisiniz. Kontrolleri gerçekleştirdikten sonra reset atabilirsiniz. Kombi ateşleme arızası devamı durumunda Kombi servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Kombi Sıcak Su Arızası

Kombi Sıcak Su arızası ile karşılaştığınız durumlarda Kombinizi kış konumuna getirerek sorunun peteklerde de olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Kombi cihazınıza gaz gelip gelmediğini ve sıcak su ayarının derecesini kontrol etmelisiniz. Kombi Sıcak Su arızası bir çok sebepten dolayı yaşanabilmektedir. Cihazınıza reset atarak sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edebilirsiniz. Kombi Sıcak Su Arızası devamı durumunda Kombi Servisini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Prosestat Hatası

Prosestat sadece hermetik kombilerde bulunan parçadır. Hava akışı sırasında fandan aldığı basınç ile atık gaz sisteminde oluşabilecek sorunları elektronik karta bildiren parçadır. 

 Prosestat Hatası Genellikle hava akım borusu uzun süre standartın üstünde kaldığı zaman kolay deforme olabilmektedir. Kombi Cihazlarının uzun süre bakımsız kalması yani sürekli kullanıma karşın bakımlarının yapılmaması durumunda hava akışı sağlanması zorlaşmaktadır. Bu durumda Prosestat Arızası ile karşılaşılmaktadır. Prosestat Hatası ile karşılaşmamak için kombi bakımı işlemini yıllık olarak yaptırmamız gerekmektedir. Prosestat Arızası durumunda Servisi arayarak destek almalısınız.

Bizi Hemen Arayın!

Kaliteli hizmet, hızlı servis ve uygun fiyat anlayışı ile hizmetinizdeyiz.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN